Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny. |
Poniedziałek, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Środa, 08:30 - 10:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Plac Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Moniuszki 49, 78-200 Białogard |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Antoniego Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Lekkoatletyka IV-VIII poniedziałek czwartek sobota |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Dąbrowskiego 58/64, 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul.Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo |
| Więcej |
| Aktualizacja od 06 wrzesnia |
Wtorek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Czwartek, 15:15 - 16:45 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Czapliniecka, 97-400 Bełchatów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Czwartek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
Piątek, 15:10 - 16:40 |
ul. Bohaterów Warszawy 7, Nysa, 48-300 Nysa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego17, 16-400 Suwałki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Hala sportowa SP nr 5, ul. I Pułku Szwoleżerów 1, 22-100 Chełm, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| Trening ogólny i ukierunkowany |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Górskiego 1, 80-336 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Kochanowskiego 4, 68-100 Żagań |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 17:30 - 18:45 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Czwartek, 18:00 - 19:00 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Piątek, 17:30 - 18:45 |
Chrzanów , Al. Henryka 10 A, 32-500 Trzebinia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Mąkoszyce 134, 63-507 Mąkoszyce |
Czwartek, 12:15 - 13:45 |
Mąkoszyce 134, 63-507 Mąkoszyce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Madalińskiego 4, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
| Więcej |
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Wtorek, 14:30 - 16:15 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Piątek, 14:30 - 15:45 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne biegaj, skacz i rzucaj - zajęcia ogólnorozwojowe |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Wstfala 3a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Królewska 69, 05-822 Milanówek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Brzozowa 1a, 05-822 Milanówek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
Czwartek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
| Więcej |