Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla uczniów klas I - IV |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Energetyków 15, 41-706 Ruda Śląska |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Energetyków 15, 41-706 Ruda Śląska |
| Więcej |
| Lekkoatletyka |
Wtorek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Czwartek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Sobota, 11:00 - 12:00 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zbylitowska 7, 33-100 Tarnów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Zbylitowska 7, 33-100 Tarnów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe kl. I-IV |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
ul. Józefa Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
Czwartek, 14:00 - 15:30 |
ul. Józefa Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
MICKIEWICZA 12 / Świętopełka 5 , 89-600 Chojnice |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
MICKIEWICZA 12 / Świętopełka 5 , 89-600 Chojnice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Puszkina, 86-300 Grudziadz |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Puszkina, 86-300 Grudziadz |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe klas I-IV |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Mickiewicza, 46-100 Namysłow |
Czwartek, 16:30 - 18:30 |
Mickiewicza, 46-100 Namysłow |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Dworskiego 98, 37-700 Przemyśl |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Dworskiego 98, 37-700 Przemyśl |
| Więcej |
| LDK |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
1 Maja 27, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Sobota, 11:30 - 13:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 11:30 - 13:00 |
ul. Lumumby 22/26 ; ul. Pomorska 138, 91-404 Łódź |
Czwartek, 11:30 - 13:00 |
ul. Lumumby 22/26 ; ul. Pomorska 138, 91-404 Łódź |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiejatletyki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Niemcewicza 1, 83-000 Pruszcz |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Niemcewicza 1, 83-000 Pruszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Agrykola 6, 82-300 Elbląg |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Saperów 14g , 82-300 Elbląg |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Saperów 14g, 82-300 Elbląg |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Agrykola 6, 82-300 Elbląg |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z lekkoatletyki dla grupy biegów średnich w kategorii młodzików i juniorów. |
Poniedziałek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Kopernika 10 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8 33-100 Tarnów, 33-100 Tarnów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Kopernika 10 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8 33-100 Tarnów, 33-100 Tarnów |
| Więcej |
| LDK |
Wtorek, 12:40 - 14:10 |
Piastwoska 7, 41-400 Mysłowice |
Czwartek, 12:40 - 14:10 |
Piastwoska 7, 41-400 Mysłowice |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
| Więcej |
| OSU - ośrodek szkolenia ukierunkowanego |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Powstańców Warszawy 10, 22-100 Chełm |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Lasek Borek ul. Mościckiego, 22-100 Chełm |
| Więcej |