Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU. |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Stadion BOSiR, 15-320 Białystok ul. 11 Listopada 28, 15-320 Białystok |
| Więcej |
| Zajecia ruchowe 1-4 |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne Ldk |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Antonie ul. Szkolna 6, 07-410 Olszewo-Borki |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Ostrołęka ul. R. Traugutta 2 lub ul. Witosa 1, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Szkolna 34, 21-500 Swory |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci: biegi, rzuty, z akcentem na ukierunkowany rozwój |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny dla grup OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
Wawelska 46, 02-067 Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 12:00 - 13:30 |
Stanisława Żuka 3, Gowarczów , 26-225 Kielce |
Czwartek, 12:00 - 13:30 |
Stanisława Żuka 3, Gowarczów , 26-225 Kielce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 18:15 - 19:45 |
Wojska Polskiego, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Brzozowa, 56-400 Oleśnica |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Brzozowa, 56-400 Oleśnica |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Brzozowa, 56-400 Oleśnica |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Brzozowa, 56-400 Oleśnica |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Armii Krajowej 4, 89-100 Nakło nad Notecią |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Armii Krajowej 4, 89-100 Nakło nad Notecią |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Mrotecka 1A, 89-100 Nakło nad Notecią |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Stadionowa 30 , 43-502 Zabrzeg |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Stadionowa 30 , 43-502 Zabrzeg |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Stadionowa 30 , 43-502 Zabrzeg |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 17:45 |
stadion ul. Piłsudskiego 22 / hala ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
stadion ul. Piłsudskiego 22 / hala ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Środa, 16:15 - 17:45 |
stadion ul. Piłsudskiego 22 / hala ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
stadion ul. Piłsudskiego 22 / hala ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
stadion ul. Piłsudskiego 22 / hala ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 13:30 - 15:00 |
ul. Podgórna 7, 48-200 Opole |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
ul. Podgórna 7, 48-200 Opole |
| Więcej |
| Trening |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Osiedle Legionów 16, 33-100 Tarnów |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Osiedle Legionów 16, 33-100 Tarnów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 17:15 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Czwartek, 15:30 - 16:15 |
Grudzicka 48, 46-020 Opole |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 13:20 - 14:50 |
Cyprianka 107, 87-811 Cyprianka |
Wtorek, 13:20 - 14:50 |
Cyprianka 107, 87-811 Cyprianka |
Czwartek, 13:20 - 14:50 |
Cyprianka 107, 87-811 Cyprianka |
| Więcej |