Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Iwaszkiewicza 70, 74-100 Gryfino |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Iwaszkiewicza 70, 74-100 Gryfino |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kazimierza Wielkiego 28, 96-200 Rawa Mazowiecka |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kazimierza Wielkiego 28, 96-200 Rawa Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup V-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
Niedziela, 12:00 - 13:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ul.Ścinawska21, 53-628 Wrocław |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Ul.Ścinawska21, 53-628 Wrocław |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
| Więcej |
| Treningi ogólnorozwojowe z LA dla najmłodszych |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Staszica , 82-500 Kwidzyn |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ULSŁONECZNA 2, 82-500 Kwidzyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Ul. Strumykowa, 62-200 Gniezno |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Ul. Strumykowa, 62-200 Gniezno |
Środa, 19:00 - 20:30 |
Os. Jagiellońskie, 62-200 Gniezno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Konsultacje KOLA Śląskie |
Wtorek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
Piątek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
T.Semika 2 MCSiR Babia Góra - stadion, 34-200 Sucha Beskidzka |
Środa, 15:30 - 17:00 |
T.Semika 2 MCSiR Babia Góra - stadion, 34-200 Sucha Beskidzka |
| Więcej |