Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z młodzieżą |
Poniedziałek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Środa, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Piątek, 16:30 - 18:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
Sobota, 10:30 - 12:30 |
Ul.Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Piesza + teren / Stadion Olimpijski al. Paderewskiego / ul. Witelona AWF, 51-109 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:30 |
Bohaterów Bielnika 30, 64-200 Wolsztyn |
Środa, 15:00 - 17:00 |
Bohaterów Bielnika 30, 64-200 Wolsztyn |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
Bohaterów Bielnika 30, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
Bohaterów Bielnika 30, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 17:00 - 18:30 |
AWF al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
al. 3 Maja 11, 30-062 Kraków |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne biegaj, skacz i rzucaj - zajęcia ogólnorozwojowe |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Wstfala 3a, 05-827 Grodzisk Mazowiecki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Królewska 69, 05-822 Milanówek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Brzozowa 1a, 05-822 Milanówek |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 1, 64-400 Miedzychód |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Legionów 1, 38-400 Krosno |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Bursaki 41, 38-400 Krosno |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Bursaki 29, 38-400 Krosno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 10:00 - 11:30 |
Legionów 1, 38-400 Krosno |
Środa, 10:00 - 11:30 |
Buraki 41, 38-400 Krosno |
Piątek, 10:00 - 11:30 |
Buraki 41, 38-400 Krosno |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
Czwartek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy V-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
K. Wyszyńskiego 1- stadion lekkoatletyczny/ hala sportowa ul. M. Konopnickiej 5, 16-300 Augustów |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla uczniów klas I - IV |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Energetyków 15, 41-706 Ruda Śląska |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Energetyków 15, 41-706 Ruda Śląska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Staroprzygodzka 112, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Staroprzygodzka 112, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego 17, 16-400 Suwałki |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego 17, 16-400 Suwałki |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Wojska Polskiego 17, 16-400 Suwałki |
| Więcej |
| Lekkoatletyka |
Wtorek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Czwartek, 16:30 - 17:30 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
Sobota, 11:00 - 12:00 |
ul. Mickiewicza 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą |
| Więcej |