Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 18:30 - 20:00 |
Witosa 1 , 07-410 Ostrołęka |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Witosa 1 , 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 16:45 - 18:15 |
Witosa 1 , 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 13:30 - 15:00 |
ul. Podgórna 7, 48-200 Prudnik |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
ul. Podgórna 7, 48-200 Prudnik |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
| Więcej |
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Wtorek, 14:30 - 16:15 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Środa, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
Piątek, 14:30 - 15:45 |
ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Słowackiego 48, 47-400 Racibórz |
Sobota, 10:15 - 11:45 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| zajęcia z zakresu LA |
Wtorek, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
Środa, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 43, 84-230 Rumia |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia |
| Więcej |
| profesjonalne zajecia treningowe |
Poniedziałek, 15:00 - 17:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Środa, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Czwartek, 17:00 - 18:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 13:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening do 5 osob w okresie pandemi |
Poniedziałek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Wtorek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Środa, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Czwartek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Piątek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Sobota, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
| Więcej |
| Zajecia z klasami V-VIII |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Treningi dla grupy z klas V-VIII. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piastowska 5C, 14-240 Susz |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piastowska 5C, 14-240 Susz |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Piastowska 5C, 14-240 Susz |
| Więcej |
| OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 17:00 |
Szkolna 1, 77-141 Borzytuchom |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
Szkolna 1, 77-141 Borzytuchom |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Szkolna 1, 77-141 Borzytuchom |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
Szkolna 1, 77-141 Borzytuchom |
Sobota, 09:30 - 11:30 |
Szkolna 1, 77-141 Borzytuchom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
Puszkina, 86-300 Grudziądz |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
Puszkina, 86-300 Grudziądz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
| Więcej |