Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29 (stadion), lasek obok hali ARENA Toruń, boisko trawiaste za Odnową, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Siłownia, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Maratońska , , 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla każdego |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
św, Jadwigi 7, 56-416 Twardogóra |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Wrocławska 39, 56-416 Twardogóra |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ociosowa 3, 59-100 Polkowice |
| Więcej |
| zajęcia dla uczniów klas I-IV |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Lipinki 48, 38-305 Lipinki |
Czwartek, 14:00 - 15:30 |
Lipinki 48, 38-305 Lipinki |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 17:45 - 19:15 |
ul. Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 17:45 - 19:15 |
ul. Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Środa, 14:00 - 15:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
Sobota, 12:00 - 14:00 |
Janów Karwicki, 26-300 Opoczno |
| Więcej |
| zajęcia dla kl. 5-8 |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Środa, 17:00 - 18:30 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
stadion LA, ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 2, 48-340 Głuchołazy |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Żołnierzy Września 1, 22-600 Tomaszów Lub. |
| Więcej |
| Pozalekcyjne zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
Piątek, 14:30 - 16:30 |
Szkolna 3, 08-200 Łosie |
| Więcej |
| Zajęcia Lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 19:30 - 21:00 |
ul. Sportowa 1E, 57-360 Wrocław |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
Sportowa 7, 57-320 Wrocław |
| Więcej |
| Treningi Lekkiej Atletyki |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowiańska 1 / ul. Krasińskiego (od 15.04.), 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Słowiańska 1 / ul. Krasińskiego (od 15.04.), 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Krasińskiego , 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Dworcowa 11, 88-140 Gniewkowo |
| Więcej |
| treningi |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Bema 23/29, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Czarnieckiego 8 ul. Starogardzka 4a, 83-130 Pelplin |
| Więcej |
| |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Czarneckiego 8 ul. Starogardzka 4a, 83-130 Pelplin |
| Więcej |
| |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Czarnieckiego 8 ul. Starogardzka 4a, 83-130 Pelplin |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 13:15 - 14:45 |
Parkowa 4, 87-148 Turzno |
Środa, 13:15 - 14:45 |
Parkowa 4, 87-148 Turzno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul.Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca Oławska |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul.Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca Oławska |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul.Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca Oławska |
| Więcej |