Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Ośrodek Szkolenia Ukierunkowanego |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Prusa 17, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Prusa 17, 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
stadion MOSIR Łomża ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Wiejska 16, 18-400 Łomża |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Ks. Anny 16, 18-400 Łomża |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Wiejska 16, 18-400 Łomża |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Asnyka 30, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening sprawnościowy na stadionie. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening sprawnościowy |
Środa, 14:00 - 15:30 |
ul. Dawna 12, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:15 - 16:45 |
ul. Palisadowa 48, 58-301 Wałbrzych |
Środa, 15:15 - 16:45 |
ul. Palisadowa 48, 58-301 Wałbrzych |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Wałbrzych, Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
| Więcej |
| Zajęcia klas 1-4 |
Wtorek, 14:00 - 15:30 |
Bojowników Getta Warszawskiego 3, 91-431 Łódź |
Środa, 12:30 - 14:00 |
Bojowników Getta Warszawskiego 3, 91-431 Łódź |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Łódź ul.Królewska 13/15, 93-319 Łódź |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Rudzka 37, 93-423 Łódź |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Rudzka 37, 93-423 Łódź |
| Więcej |
| Lekkoatletyka. Elementy gimnastyki. Sport uzupełniający piłka koszykowa oraz siatkówka. |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Czartajew ul. Długa 130 Czartajew, Ostrożany 41, Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Czartajew ul. Długa 130 Czartajew, Ostrożany 41, Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Czartajew ul. Długa 130 Czartajew, Ostrożany 41, Siemiatycze ul. Nadrzeczna 29, 17-300 Siemiatycze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Wyspiańskieg 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 10:00 - 13:00 |
ul. Mickiewicza 38 iPrzemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
Bydgoska 28, 89-200 Szubin |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Bydgoska 28, 89-200 Szubin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Mostowa 1, 18-230 Ciechanowiec |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 12:30 - 14:00 |
Szkolna 7, 16-001 Białystok |
Czwartek, 12:30 - 14:00 |
Szkolna 7, 16-001 Białystok |
| Więcej |