Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Trening kl. V - VIII |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
ul. Choszczańska 7, Bobrówko, 66-500 Strzelce Krajeńskie |
| Więcej |
| Trening LA |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Aleja Grunwaldzka 10, 98-200 Sieradz |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Aleja grunwaldzka 10, 98-200 Sieradz |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Sportowa 1, 98-200 Sieradz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul.Sienkiewicza 33,Jaskółcza 40, 41-800 Zabrze |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul.Sienkiewicza 33,Jaskółcza 40, 41-800 Zabrze |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Sienkiewicza 33,Jaskółcza 40, 41-800 Zabrze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Wolności 17, 46-203 Kluczbork |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Wolności 17, 46-203 Kluczbork |
| Więcej |
| Trener V-VIII |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Bartoszycka 45/47 04-923 Warszawa, 04-923 Warszawa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ul. Bartoszycka 45/47 04-923 Warszawa, 04-923 Warszawa |
Czwartek, 10:30 - 12:00 |
ul. Starego Doktora 1, Warszawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Toruń, ul. Generała Józefa Bema, 87-100 Toruń |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Toruń, ul. Generała Józefa Bema, 87-100 Toruń |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Toruń, ul. Generała Józefa Bema, 87-100 Toruń |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dladzieci z klas V-VIII |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żwirki i Wigury 6, ul. Żwirki i Wigury 7 , ul. Leśna, 22-600 Tomaszów Lub. |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żwirki i Wigury 6, ul. Żwirki i Wigury 7 , ul. Leśna, 22-600 Tomaszów Lub. |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Żwirki i Wigury 6, ul. Żwirki i Wigury 7 , ul. Leśna, 22-600 Tomaszów Lub. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 2. Hala Sportowa ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne. |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul. Leśna 35a, 84-239 Bolszewo |
| Więcej |
| Zajęcia dla klas I - IV |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Mackiewicza 9, 91-349 Łódź |
Czwartek, 13:45 - 15:15 |
Mackiewicza 9, 91-349 Łódź |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Mackiewicza 9, 91-349 Łódź |
Środa, 14:40 - 16:10 |
Mackiewicza 9, 91-349 Łódź |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Mackiewicza 9, 91-349 Łódź |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Bartoszycka 50, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Bartoszycka 50, 11-100 Lidzbark Warmiński |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla każdego |
Poniedziałek, 15:15 - 16:45 |
Chopina 9b, 51-612 Wrocław |
Piątek, 15:15 - 16:45 |
Chopina 9b, 51-612 Wrocław |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z grupą dzieci klas I - IV. |
Środa, 13:40 - 15:10 |
Bytów ul. Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Bytów ul. Domańskiego 13, 77-100 Bytów |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne kl. I-IV |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. M. Konopnickiej 5 SP 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. M. Konopnickiej 5 SP 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Ul.Gdańska 23/1, 15-246 Białystok |
Czwartek, 14:20 - 15:50 |
Ul.Gdańska 23/1, 15-246 Białystok |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
PARK ZACHODNI, Wrocław |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Lotnicza 72, 54-155 Wrocław |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Witelona 25a, Wrocław |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Lotnicza, 54-155 Wrocław |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Park Zachodni, Wrocław |
| Więcej |