Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
SKLA-Sopot ul.Wybickiego 48, Sopot |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe - La |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
SP nr 2 ul. Teklinowska 27, 98-400 Wieruszów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
SP nr 1 ul. Waryńskiego 1, 98-400 Wieruszów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
SP nr 3 ul. Warszawska 127, 98-400 Wieruszów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe - La |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
Sobota, 16:30 - 18:00 |
GOSiT ul. Sportowa 4, 98-400 Wieruszów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Pankiewicza 5, 58-300 Wałbrzych |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
| Więcej |
| Marszobieg terenowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Słoneczna 1, 58-310 Wałbrzych |
| Więcej |
| lekkoatletyka dla dzieci: biegi, skoki, akcent na wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
ul. Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ŻWIRKI I WIGURY, 43-190 Mikołów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
ŻWIRKI I WIGURY, 43-190 Mikołów |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ŻWIRKI I WIGURY, 43-190 Mikołów |
| Więcej |
| trener I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Żwirki i Wigury 45, 43-190 Mikołów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Żwirki i Wigury 45, 43-190 Mikołów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny w ramach LDK |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Środa, 15:30 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 15:30 - 18:00 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Sobota, 09:30 - 12:00 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny w ramach LDK |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Bema 30, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 18:30 - 20:30 |
ul. Wolności 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 18:30 - 20:30 |
UL. Asnyka 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Wejherowska 22, 84-241 Gościcino |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Wejherowska 22, 84-241 Gościcino |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Wejherowska 22, 84-241 Gościcino |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Środa, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Sobota, 09:30 - 11:30 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Krasińskiego - stadion, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:00 - 18:00 |
Krasińskiego - stadion, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Krasińskiego - stadion, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| ZAJĘCIA RUCHOWE KLAS I-IV |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul.Sportowa 1, 49-300 Brzeg |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul.Sportowa 1, 49-300 Brzeg |
| Więcej |
| Grupa klas IV-VI |
Poniedziałek, 17:00 - 18:15 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Wtorek, 17:00 - 18:15 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Czwartek, 17:00 - 18:15 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Piątek, 17:00 - 18:15 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
| Więcej |
| treningi LA |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Jana Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne od 15 marca. |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów |
Środa, 16:00 - 18:00 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów |
Sobota, 11:30 - 13:00 |
ul. Piłsudskiego, 33-100 Tarnów |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne w okresie zimowy 02.01. - 15.03.2024r |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Mickiewicza, 33-100 Tarnów |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Mickiewicza, 33-100 Tarnów |
Piątek, 17:00 - 19:30 |
ul. Mickiewicza, 33-100 Tarnów |
Sobota, 11:30 - 13:00 |
Piłsudskiego , 33-100 Tarnów |
| Więcej |