Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Stadion MOSiR Piła ul. Żeromskiego 90, 64-920 Piła |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Środa, 14:40 - 16:10 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 59-850 Świeradów Zdrój |
| Więcej |
| treningi LA grupa OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Skórzyńska, 76-220 Główczyce |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Rakowice Wlk.48 Wleń ZS ul.Dworcowa 10, 59-600 Wrocław |
| Więcej |
| zajęcia sportowe z uczniami klas I-IV |
Wtorek, 12:30 - 14:00 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
Piątek, 12:00 - 13:30 |
SPORTOWA 1, 72-210 Dobra Nowogardzka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Stanisława Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Stanisława Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 18:00 - 19:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kazimierza Wielkiego 28, 96-200 Rawa Mazowiecka |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Kazimierza Wielkiego 28, 96-200 Rawa Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Wyspiańskiego 22, 35-111 Rzeszów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup V-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
Niedziela, 12:00 - 13:30 |
Warmińska 11, Sportowa 7, 11-130 Orneta |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ul.Ścinawska21, 53-628 Wrocław |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Ul.Ścinawska21, 53-628 Wrocław |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
| Więcej |
| Treningi ogólnorozwojowe z LA dla najmłodszych |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Staszica , 82-500 Kwidzyn |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ULSŁONECZNA 2, 82-500 Kwidzyn |
| Więcej |