Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Wyspiańskiego 1, 32-650 Kęty |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Wyspiańskiego 1, 32-650 Kęty |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiejatletyki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Niemcewicza 1, 83-000 Pruszcz |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Niemcewicza 1, 83-000 Pruszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Agrykola 6, 82-300 Elbląg |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Saperów 14g , 82-300 Elbląg |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Saperów 14g, 82-300 Elbląg |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ZSiPS ul. Agrykola 6, 82-300 Elbląg |
| Więcej |
| Zajęcia treningowe z lekkoatletyki dla grupy biegów średnich w kategorii młodzików i juniorów. |
Poniedziałek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Piątek, 15:45 - 17:15 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
Sobota, 10:00 - 12:00 |
Powstańców Śląskich 2, 41-902 Bytom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Kopernika 10 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8 33-100 Tarnów, 33-100 Tarnów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Kopernika 10 33-100 Tarnów, ul. Mickiewicza 8 33-100 Tarnów, 33-100 Tarnów |
| Więcej |
| LDK |
Wtorek, 12:40 - 14:10 |
Piastwoska 7, 41-400 Mysłowice |
Czwartek, 12:40 - 14:10 |
Piastwoska 7, 41-400 Mysłowice |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Brzeżna 48, 58-260 Bielawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Banacha 5, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Szkoła Podstawowa nr.3 , 76-200 Słupsk |
Środa, 12:30 - 14:00 |
Szkoła Podstawowa nr.3 , 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Łaska 84, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Piątek, 19:00 - 20:30 |
Kilińskiego 27, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| OSU - ośrodek szkolenia ukierunkowanego |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Łaska 90, 98-220 Zduńska Wola |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Powstańców Warszawy 10, 22-100 Chełm |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Lasek Borek ul. Mościckiego, 22-100 Chełm |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Aleja Fryderyka Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Aleja Fryderyka Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Aleja Fryderyka Chopina 8, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci I-IV |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Przyjaźni 12, 20-314 Lublin |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Przyjaźni 12, 20-314 Lublin |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Jana Pawła II, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Witelona 25, 51-690 Wrocław |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci. Akcent wszechstronny rozwój - skoki, biegi, rzuty. |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Czerwionka- Leszczyny 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Czerwionka- Leszczyny 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
| Więcej |
| zajęcia treningowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyka |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
SP 44 ,ul.Kusocińskiego 100 / Park przy Zdrowiu , 94-050 Łódź |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
SP 44 ,ul.Kusocińskiego 100 / Park przy Zdrowiu , 94-050 Łódź |
| Więcej |
| zajęcia ogólnorozwojowe |
Wtorek, 16:45 - 18:15 |
Gen. A.E.Fieldorfa "Nila"4/6, 07-410 Ostrołęka |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Partyzantów 3, 07-401 Ostrołęka |
| Więcej |