Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul. Warmińska 1, 61-288 Poznań |
| Więcej |
| Treningi ogólnorozwojowe z LA dla najmłodszych |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Rybnik, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
| Więcej |
| lekkoatletyka |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Sienkiewicza 7, 59-730 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Staszica , 82-500 Kwidzyn |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ULSŁONECZNA 2, 82-500 Kwidzyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
Ul. Strumykowa, 62-200 Gniezno |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Ul. Strumykowa, 62-200 Gniezno |
Środa, 19:00 - 20:30 |
Os. Jagiellońskie, 62-200 Gniezno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| Konsultacje KOLA Śląskie |
Wtorek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
Piątek, 09:00 - 12:00 |
Okrzei 17/7, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Bielska 5, 59-700 Bolesławiec |
| Więcej |
| sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Szkotnia 14, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Syriusza 30, 44-117 Gliwice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| trening |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
82-400 Sztum, ul. Sienkiewicza 54, ul.Tadeusza Kościuszki., 82-400 Sztum |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
Środa, 17:30 - 19:00 |
os. Szkolne 39, 31-978 Kraków |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
os. Handlowe 4, 31-635 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Częstochowa Stadion miejski ul. Dąbrowskiego 58/64 , 42-200 Częstochowa |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Bursztynowa 12, 76-270 Ustka |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Bursztynowa 12, 76-270 Ustka |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Sportowa 17, 76-270 Ustka |
| Więcej |
| Trening LA: ukierunkowany - OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Targowa 15, 23-400 Biłgoraj |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
Piątek, 12:30 - 14:30 |
Lublewo Gdańskie, ul. Szkolna 5, 83-050 Gdańsk |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe w grupie V-VIII |
Poniedziałek, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
Środa, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
Piątek, 14:05 - 15:35 |
ul. Sportowa 6, Domaniów, 55-216 Domaniów |
| Więcej |