Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia specjalistyczne z grupą OSU |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gen. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Krasińskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Łąkowa 36, 84-240 Reda |
| Więcej |
| Lekkoatletyka, ogólnorozwojówka, klasy 1-4 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie, 84-240 Reda |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Środa, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
GDAŃSKA 163, 85-088 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Zajęcia I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 16:00 - 17:00 |
Litewska 20, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla Każdego |
Poniedziałek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Wtorek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
Czwartek, 19:00 - 20:30 |
Litewska, 71-344 Szczecin |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Ostrzeszów ul. Kąpielowa 5, Kępno ul. Sportowa 9, 63-500 Ostrzeszów |
| Więcej |
| Trening dla klas IV-VIII |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
ul Grota Roweckiego 6, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening wszechstronny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. 17 Stycznia , 64-100 Leszno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Szkolna 15, 81-198 Pogórze |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny - OSU |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Różana 2, Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul.Leszka Drogosza 1, Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 11:30 - 13:00 |
Gen. Tadeusza Kutrzeby 2A , 09-410 Płock |
Środa, 11:30 - 13:00 |
Gen. Tadeusza Kutrzeby 2A , 09-410 Płock |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, 09-402 Płock |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, 09-402 Płock |
| Więcej |
| trening |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Sportowa 3, Kutrzeby 2a, 09-400 Płock |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
Czwartek, 13:55 - 15:25 |
Kutrzeby 2 a, 09-410 Płock |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci:biegi skoki , rzuty ,z akcentem na wszechstronny rozwoj. |
Poniedziałek, 16:00 - 18:30 |
Sp-2 ul.Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrz. |
Środa, 16:00 - 18:30 |
Sp-2 ul.Moniuszki 30, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci:biegi,skoki,rzuty z akcentem na wszechstronny rozwój. |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul.Wakacyjna-ścieżka rowerowa Krosno Odrz-Łochowice, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |