Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Witelona 25, 51-690 Wrocław |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław |
| Więcej |
| Lekkoatletyka dla dzieci. Akcent wszechstronny rozwój - skoki, biegi, rzuty. |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Czerwionka- Leszczyny 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Czerwionka- Leszczyny 3 Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Sienkiewicza 54, 82-400 Sztum |
| Więcej |
| zajęcia treningowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyka |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
SP 44 ,ul.Kusocińskiego 100 / Park przy Zdrowiu , 94-050 Łódź |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
SP 44 ,ul.Kusocińskiego 100 / Park przy Zdrowiu , 94-050 Łódź |
| Więcej |
| zajęcia ogólnorozwojowe |
Wtorek, 16:45 - 18:15 |
Gen. A.E.Fieldorfa "Nila"4/6, 07-410 Ostrołęka |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Partyzantów 3, 07-401 Ostrołęka |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 18:30 - 20:00 |
Witosa 1 , 07-410 Ostrołęka |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Witosa 1 , 07-410 Ostrołęka |
Piątek, 16:45 - 18:15 |
Gen. A.E.Fieldorfa "Nila"4/6, 07-410 Ostrołęka |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
Henryków 54, 67-300 Szprotawa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 14:15 - 15:45 |
ul. Słowackiego 48, 47-400 Racibórz |
Sobota, 10:15 - 11:45 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
ul. Śląska 3, 47-400 Racibórz |
| Więcej |
| zajęcia z zakresu LA |
Wtorek, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
Środa, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:00 |
Główna 13, 99-434 Domaniewice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Gronowa 6, 86-005 Białe Błota |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 43, 84-230 Rumia |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia |
| Więcej |
| profesjonalne zajecia treningowe |
Poniedziałek, 15:00 - 17:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Wtorek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Środa, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Czwartek, 17:00 - 18:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Piątek, 15:00 - 17:00 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 13:15 |
AWFiS ul K.Gorskiego, 80-539 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening do 5 osob w okresie pandemi |
Poniedziałek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Wtorek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Środa, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Czwartek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Piątek, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
Sobota, 11:00 - 14:00 |
AWFiS, 80-389 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
Sobota, 16:00 - 17:30 |
ul. Szkolna 3, 08-200 Łosice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
| Więcej |
| Zajecia z klasami V-VIII |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Targowa 9, 26-670 Pionki, 26-670 Radom |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Ul. Sportowa 1, Pionki, 26-670 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |