Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening GR OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
Sobota, 11:30 - 13:00 |
Limanowskiego 26/30 , Staromiejska 11,, 26-600 Radom |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Staromiejska 11, 26-600 Radom |
| Więcej |
| Treningi la |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Kopernika 4, 22-600 Tomaszów Lub. |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Kopernika 4, 22-600 Tomaszów Lub. |
| Więcej |
| Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów sala/ orlik MOSiR Lubaczów, 37-600 Lubaczów |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów sala/ orlik MOSiR Lubaczów, 37-600 Lubaczów |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów, orlik/hala MOSiR Lubaczów, 37-600 Lubaczów |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów, orlik/hala MOSiR Lubaczów, 37-600 Lubaczów |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów, orlik/hala MOSiR Lubaczów, 37-600 Lubaczów |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Zajęcia w okresie nowej sportowej rzeczywistości realizowane od 4.05.2020r. |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Pułaskiego 3, 66-600 Krosno Odrz. |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Sosnkowskiego 12, 45-273 Opole |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla klas I - IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:30 - 20:00 |
Wolska 2 , 36-100 Kolbuszowa |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Cmolas 269 c, 36-105 Kolbuszowa |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" ul. Matejki 22, 72-600 Świnoujście |
| Więcej |
| Koordynacja-dyżur |
Wtorek, 15:00 - 18:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Środa, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Czwartek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Piątek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Chopina 10, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci klas V-VIII |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Leśna Podlaska, Bialska, 21-542 Biała Podlaska |
Czwartek, 13:45 - 15:15 |
Leśna Podlaska, Bialska, 21-542 Biała Podlaska |
Piątek, 13:45 - 15:15 |
Leśna Podlaska, Bialska, 21-542 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Zajęcia LDK |
Wtorek, 13:40 - 15:10 |
Dłutów , ul. Główna 9, 95-081 Pabianice |
Piątek, 12:50 - 14:20 |
Dłutów , ul. Główna 9, 95-081 Pabianice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:15 - 18:00 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Wtorek, 16:15 - 17:45 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Czwartek, 16:15 - 17:45 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
Sobota, 12:00 - 13:30 |
Stadion Syrena ul. Leśna 34 68-200 Żary , 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Leśna 34, 68-200 Żary |
| Więcej |
| Trening |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Wyszyna ul. Turkowska 1 62-710 Władysławów, 62-513 Władysławów |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Władysławów ul Jagielońska 1, 62-710 Władysławów |
| Więcej |