Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Środa, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
ul. Bankowa 7/11, 95-070 Aleksandrów Łódzki |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Krakowska 1, 78-400 Szczecinek |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Krakowska 1 - boisko / Staszica 15 (stadion) / Park miejski, 78-400 Szczecinek |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 14:45 - 16:15 |
Biłgoraj ul.3 go Maja 3 , 23-400 Biłgoraj |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Biłgoraj ul.3 go Maja 3 , 23-400 Biłgoraj |
| Więcej |
| trening IV-VI (4) |
Poniedziałek, 17:00 - 20:00 |
ul. Korczaka 12, 46-040 Ozimek |
Wtorek, 18:00 - 19:00 |
ul. Korczaka 12, 46-040 Ozimek |
Środa, 17:00 - 18:00 |
ul. Korczaka 12, 46-040 Ozimek |
Czwartek, 18:00 - 19:00 |
ul. Korczaka 12, 46-040 Ozimek |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
ul. Korczaka 12, 46-040 Ozimek |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, 15-687 Białystok |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, 15-687 Białystok |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, 15-687 Białystok |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
ul. Narutowicza 10, 05-071 Sulejówek |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
ul. Narutowicza 10, 05-071 Sulejówek |
| Więcej |
| zajęcia sportowe -treningi lekkoatletyczne |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Jaworzańska 120, 43-300 Bielsko-Biała |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Jaworzańska 120, 43-300 Bielsko-Biała |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul. Jaworzańska 120, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Wtorek, 16:15 - 17:30 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
Czwartek, 17:00 - 18:00 |
ul. Głogowa, 32-540 Trzebinia |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, 85-915 Bydgoszcz |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mickiewicza12, 46-100 Namysłow |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mickiewicza12, 46-100 Namysłow |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Mickiewicza12, 46-100 Namysłow |
| Więcej |
| Klasy I-IV |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Al. Chopina 8, 87-800 Włocławek |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Wtorek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Środa, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Czwartek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Piątek, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
Sobota, 07:00 - 22:00 |
Westerplatte 12e/1, 66-620 Gubin |
| Więcej |
| zajęcia lekkoatletyczne ogólnorozwojowe dla dzieci: biegi, skoki, rzuty |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
ul. Konopnickiej 4, 66-530 Drezdenko |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul. Konopnickiej 4, 66-530 Drezdenko |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Ul.Gdańska 163, 85-391 Bydgoszcz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Ul.Gdańska 163, 85-391 Bydgoszcz |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Ul.Gdańska 163, 85-391 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Środa, 16:15 - 17:45 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
os. Handlowe 4, 31-935 Kraków |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
Sobota, 11:00 - 13:00 |
ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla klas I-IV |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
29 Listopada 12, 32-300 Olkusz |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
29 Listopada 12, 32-300 Olkusz |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Szkolna 10, 77-140 Kołczygłowy |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Szkolna 10, 77-140 Kołczygłowy |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Karczewska 14/16, 05-400 Otwock |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Sportowa 1, 05-400 Otwock |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Sportowa 1, 05-400 Otwock |
| Więcej |