Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Jerzego Lanca 1, 12-100 Szczytno |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Jerzego Lanca 1, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| zajęcia LDK klasy 1-4 |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Ul. Wiejska 11, 14-202 Iława |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ul. Wiejska 11, 14-202 Iława |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe z lekkiej atletyki dla dzieci z klas V-VIII (skoki, biegi, rzuty, płotki) |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska, ul. Bohaterów Września 1939 nr 2 , 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
Środa, 11:00 - 12:30 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
Piątek, 11:00 - 12:30 |
ul. Śląska 10, stadion miejski , 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Solidarności 15, 12-100 Szczytno |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Solidarności 15, 12-100 Szczytno |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Bohaterów Września 2, 12-100 Szczytno |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul.Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia |
Środa, 18:00 - 19:30 |
ul.Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia |
| Więcej |
| trening |
Piątek, 13:30 - 15:30 |
ul. Lipnicka 226 ( tereny leśne u podnóża Hrobaczej Łąki ), 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening |
Wtorek, 15:00 - 16:45 |
ul. Lipnicka 226 ( tereny leśne u podnóża Hrobaczej Łąki ), 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Lekkoatletyka klasy 1-4 |
Wtorek, 14:45 - 16:15 |
DUBOIS 26, 95-100 Zgierz |
Czwartek, 14:45 - 16:15 |
DUBOIS 26, 95-100 Zgierz |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Olesno ul. Pielok 12 ( UL.Wachowska 10A - stadion lekkoatletyczny), 46-300 Olesno |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
Rudniki ul. Wieluńska 15, 46-325 Rudniki, 46-325 Olesno |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Olesno ul. Pielok 12 ( UL.Wachowska 10A - stadion lekkoatletyczny), 46-300 Olesno |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 13:30 - 15:00 |
Droga Mazurska 2, 86-300 Grudziądz |
Czwartek, 13:30 - 15:00 |
Droga Mazurska 2, 86-300 Grudziądz |
| Więcej |
| zajęcia treningowe |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
Sobota, 09:30 - 11:00 |
ul. Kasprowicza 3, 62-040 Puszczykowo |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas V-VIII |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. 11 Listopada 90, 21-200 Parczew |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Mickiewicza 12, 46-100 Namysłow |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Mickiewicza 12, 46-100 Namysłow |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Mickiewicza 12, 46-100 Namysłow |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Traugutta 28, 16-020 Czarna Białostocka |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Traugutta 28, 16-020 Czarna Białostocka |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Traugutta 28, 16-020 Czarna Białostocka |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:45 - 17:15 |
Lotnicza 72, 54-155 Wrocław |
Czwartek, 15:45 - 17:15 |
Lotnicza 72, 54-155 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 16:45 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Wolności 17, 59-830 Olszyna |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 14:30 - 16:00 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Leśna 23, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Więcej |
| zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
64-920 UL.ŻEROMSKIEGO 90, 64-920 PIŁA |
| Więcej |
| Zajęcia dla klas I - IV |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
Piątek, 12:30 - 14:00 |
ul. 11 Listopada 6, 48 - 303 Nysa, 48-303 Nysa |
| Więcej |