Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
Czwartek, 17:30 - 19:30 |
Chojnicka 35 Poznań, 60-480 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Staroprzygodzka 112, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Staroprzygodzka 112, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Ks. Twardego 22, 62-301 Marzenin |
| Więcej |
| Zajecia z klasami V-VIII |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Września stadion LA ulica Kaliska 1, 62-300 Września |
| Więcej |
| zajęcia LDK z SP V-VIII |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (stadion), ul. Broniewskiego 5 (sala sportowa), ul. Targowa 1,, 63-900 Rawicz |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
Sobota, 16:30 - 18:00 |
ul. Mickiewicza 9, 64-500 Szamotuły |
| Więcej |
| zajęcia I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (Stadion OSiR), ul. Broniewskiego 5 (Hala Sportowa), ul. Targowa 1 (park miejski), 63-900 Rawicz |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul. Spokojna 1a (Stadion OSiR), ul. Broniewskiego 5 (Hala Sportowa), ul. Targowa 1 (park miejski), 63-900 Rawicz |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny w ramach LDK |
Poniedziałek, 15:30 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Środa, 15:30 - 17:30 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 15:30 - 18:00 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Sobota, 09:30 - 12:00 |
SP7, Edukator, Stadion Przygodzice, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny w ramach LDK |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
ul. Bema 30, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 18:30 - 20:30 |
ul. Wolności 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 18:30 - 20:30 |
UL. Asnyka 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny dla grupy OSU |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Środa, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
Sobota, 09:30 - 11:30 |
generała Józefa Bema 30, Juliana Tuwima 12, Przygodzice ; 63-400 Ostrów Wielkopolski, 63-400 Ostrów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Środa, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
Powodowo 1, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| zajęcia dla klas I-IV |
Poniedziałek, 13:30 - 15:00 |
Al. Wojska Polskiego 45, 64-920 Piła |
Środa, 08:15 - 09:45 |
Al. Wojska Polskiego 45, 64-920 Piła |
| Więcej |
| Treningi la |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Polańskiego 3, 77-430 Krajenka |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
Piątek, 18:00 - 19:30 |
poniedziałek wtorek ul. Konopnickiej 1 piątek ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| zajęcia ruchowe dla klas I - IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
Wtorek, 18:00 - 19:30 |
ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn |
| Więcej |
| Koordynacja-dyżur |
Wtorek, 15:00 - 18:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Środa, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Czwartek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
Piątek, 12:00 - 15:00 |
ul. Pułaskiego 30, 60-607 Poznań |
| Więcej |
| Trening |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Wyszyna ul. Turkowska 1 62-710 Władysławów, 62-513 Władysławów |
Sobota, 12:30 - 14:00 |
Władysławów ul Jagielońska 1, 62-710 Władysławów |
| Więcej |
| Treningi I - IV |
Wtorek, 16:45 - 18:15 |
Szkolna 3C, 62-090 Rokietnica |
Czwartek, 16:45 - 18:15 |
Szkolna 3C, 62-090 Rokietnica |
| Więcej |
| trening |
Poniedziałek, 16:00 - 18:00 |
Kosynierów, 63-000 Środa Wielkopolska |
Wtorek, 16:00 - 18:00 |
Kosynierów, 63-000 Środa Wielkopolska |
Środa, 16:00 - 18:00 |
Kosynierów, 63-000 Środa Wielkopolska |
Czwartek, 15:30 - 17:30 |
Kosynierów, 63-000 Środa Wielkopolska |
Piątek, 16:00 - 18:00 |
Kosynierów, 63-000 Środa Wielkopolska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Środa, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
17 Stycznia 68, 64-100 Leszno |
| Więcej |