Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne kl. 2-4 |
Wtorek, 12:30 - 14:00 |
ul. Szkolna 9, 28-220 Oleśnica |
Środa, 12:30 - 14:00 |
ul. Szkolna 9, 28-220 Oleśnica |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Środa, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Środa, 13:45 - 15:15 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy kl. I-IV SP |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-001 Kielce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-001 Kielce |
| Więcej |
| Treningi LA: biegi krótkie, średnie i długie, rzuty (dysk, oszczep), płotki |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| HARMONOGRAM NOWY |
Poniedziałek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Piątek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Żmudzka12, 85-028 Bydgoszcz |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Żmudzka12, 85-028 Bydgoszcz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Gdańska163, 85-028 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Konsultacje KOLA |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Rakowiska ul. Budziszewska 41F, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Rakowiska ul. Budziszewska 41F, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 12:45 - 14:15 |
ul.Szkolna 1, 16-140 Korycin |
Środa, 12:45 - 14:15 |
ul.Szkolna 1, 16-140 Korycin |
| Więcej |
| trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa |
| Więcej |
| Trening |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
Chopina 1, 58-301 Wałbrzych |
| Więcej |
| Treningi lekkoatletyczne LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Ul. M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
Środa, 18:30 - 20:30 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Warmińska 1, 60-476 Poznań |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
Wtorek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Robotnicza 12, 55-095 Długołęka |
| Więcej |
| treningi |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Środa, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
ul. Robotnicza 12, 55-090 Długołęka |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe dla grup DSP |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
sala ZSTIO, 67-200 Głogów |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Wita Stwosza, 67-200 Głogów |
Środa, 16:30 - 18:00 |
sala ZSTIO, 67-200 Głogów |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Wita Stwosza, 67-200 Głogów |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Daszyńskiego, 67-200 Głogów |
| Więcej |