Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| zajęcia sportowe klas I-IV |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul. Odrodzenia 28b, ul.Sybiraków 11, 59-300 Lubin |
Środa, 15:45 - 17:15 |
ul. Odrodzenia 28b, ul.Sybiraków 11, 59-300 Lubin |
| Więcej |
| klasy 5-8 |
Środa, 17:15 - 18:45 |
ul. Sybiraków 11, 59-300 Lubin |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul. Sybiraków 11, 59-300 Lubin |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
ul. Sybiraków 11, 59-300 Lubin |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
Środa, 15:30 - 17:00 |
ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
ul. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Sportowa 1,, 98-200 Sieradz |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Sportowa 1,, 98-200 Sieradz |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
Sportowa 1,, 98-200 Sieradz |
| Więcej |
| Trening LA |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. B. Prusa 14,, 48-303 Nysa |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. B. Prusa 14,, 48-303 Nysa |
Piątek, 15:00 - 16:30 |
ul. B. Prusa 14,, 48-303 Nysa |
| Więcej |
| Treningi sekcji LDK klasy I-IV |
Poniedziałek, 14:45 - 16:15 |
ul. Osiedlowa 1 / ul. Sportowa 1, 43-430 Skoczów |
Wtorek, 14:45 - 16:15 |
ul. Osiedlowa 1 / ul. Sportowa 1, 43-430 Skoczów |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
ul.Łąkowa 8, 14-260 Lubawa, 14-260 Lubawa |
Środa, 16:00 - 17:30 |
ul.Łąkowa 8, 14-260 Lubawa, 14-260 Lubawa |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
ul.Łąkowa 8, 14-260 Lubawa, 14-260 Lubawa |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
ul.Łąkowa 8, 14-260 Lubawa, 14-260 Lubawa |
Sobota, 11:00 - 12:30 |
ul.Łąkowa 8, 14-260 Lubawa, 14-260 Lubawa |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 16:40 |
Publiczna Szkoła podstawowa nr 2 im Polskich Olimpijczyków Opole Katowicka 35, 45-061 Opole |
Środa, 15:30 - 16:30 |
Publiczna Szkoła podstawowa nr 2 im Polskich Olimpijczyków Opole Katowicka 35, 45-061 Opole |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Publiczna Szkoła podstawowa nr 2 im Polskich Olimpijczyków Opole Katowicka 35, 45-061 Opole |
| Więcej |
| Lekka atletyka dla dzieci: skoki, biegi, rzuty. Akcent wszechstronny rozwój. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Środa, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
Piątek, 17:00 - 18:30 |
Mickiewicza 37, 66-400 Gorzów Wielkopolski |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Sulechów Piaskowa 52, 66-100 Sulechów |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Sulechów Piaskowa 52, 66-100 Sulechów |
| Więcej |
| Klasy 5-8 |
Wtorek, 13:40 - 15:10 |
Piaseckiego 2,, 05-805 Otrębusy |
Czwartek, 18:30 - 20:00 |
Piaseckiego 2,, 05-805 Otrębusy |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Piaseckiego 2,, 05-805 Otrębusy |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
Madalińskiego, 76-200 Słupsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 15:15 - 16:45 |
Górnickiego 20, 50-337 Wrocław |
Piątek, 13:30 - 15:00 |
Sołtysowicka 34, 51-168 Wrocław |
| Więcej |
| Ośrodek Szkolenia Ukierunkowanego |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Kościuszki 68, od kwietnia ul. Maratońska 1, 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Prusa 17, 59-900 Zgorzelec |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Prusa 17, 59-900 Zgorzelec |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe LDK |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
ul: M. Konopnickiej 5, 96-100 Skierniewice |
| Więcej |
| Zajęcia sportowe |
Poniedziałek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Czwartek, 18:00 - 19:30 |
ul. Ks. Anny 18, 18-400 Łomża |
Sobota, 10:00 - 11:30 |
stadion MOSIR Łomża ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
Ulica Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
Środa, 15:30 - 17:00 |
Ks. Zjazd 18, 18-400 Łomża |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
Nadnarwiańska, 18-400 Łomża |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Asnyka 30, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |
| Trening sprawnościowy na stadionie. |
Poniedziałek, 17:00 - 18:30 |
ul. Słowackiego 27b, 43-300 Bielsko-Biała |
| Więcej |