Trener prowadzący | Rodzaj zajęć | Terminy | |
---|
| Trening ogólnorozwojowy |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
Jana Pawła II 22 , 27-200 Starachowice |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
Jana Pawła II 22 , 27-200 Starachowice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Wtorek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Środa, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Czwartek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
Piątek, 16:00 - 17:30 |
Drogosza 1, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ignacego Prądzyńskiego 2, 27-200 Starachowice |
Środa, 15:00 - 16:30 |
ul. Ignacego Prądzyńskiego 2, 27-200 Starachowice |
Czwartek, 15:00 - 16:30 |
ul. Ignacego Prądzyńskiego 2, 27-200 Starachowice |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 14:30 - 16:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
Środa, 14:30 - 16:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Kusocińskiego 1, 28-100 Busko Zdrój |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne kl. 2-4 |
Wtorek, 12:30 - 14:00 |
ul. Szkolna 9, 28-220 Oleśnica |
Środa, 12:30 - 14:00 |
ul. Szkolna 9, 28-220 Oleśnica |
| Więcej |
| |
Poniedziałek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Wtorek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Środa, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Czwartek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
Piątek, 15:30 - 17:00 |
UL. L. DROGOSZA, 25-043 Kielce |
| Więcej |
| Zajęcia ruchowe z klasami I-IV |
Wtorek, 13:45 - 15:15 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
Środa, 13:45 - 15:15 |
Os. Stawki 35, 27-400 Ostrowiec Św. |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny kl.V-VIII SP |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-093 Kielce |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-093 Kielce |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-093 Kielce |
| Więcej |
| Trening ogólnorozwojowy kl. I-IV SP |
Wtorek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-001 Kielce |
Czwartek, 16:30 - 18:00 |
ul. L. Drogosza 1-2, 25-001 Kielce |
| Więcej |
| zajęcia sportowe klas I - IV |
Poniedziałek, 08:00 - 00:30 |
ul. Marszałkowska 96, 25-549 Kielce |
Piątek, 13:00 - 14:30 |
ul. Marszałkowska 96, 25-549 Kielce |
| Więcej |
| Lekka atletyka |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
Obiekt sportowy GOS al.Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk |
Środa, 16:30 - 18:00 |
Obiekt sportowy GOS ul.Grunwaldzka 238, 80-314 Gdańsk |
Sobota, 10:30 - 12:00 |
Obiekt sportowy GOS ul.Grunwaldzka 238, 80-314 Gdańsk |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:45 - 18:15 |
Śrem, 63-100 Nochowo |
Czwartek, 13:15 - 14:45 |
Śrem, 63-100 Nochowo |
| Więcej |
| Treningi LA: biegi krótkie, średnie i długie, rzuty (dysk, oszczep), płotki |
Poniedziałek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Wtorek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Środa, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Czwartek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
Piątek, 17:30 - 19:00 |
Al. XX - Lecia 32, 96-515 Teresin |
| Więcej |
| Zajęcia lekkoatletyczne |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Lato: Wybickiego 48/ Zima: Aleja Niepodległości 739A, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| HARMONOGRAM NOWY |
Poniedziałek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Wtorek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Środa, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Czwartek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
Piątek, 17:00 - 19:00 |
Wybickiego, 81-842 Sopot |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Poniedziałek, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Środa, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
Piątek, 16:30 - 18:00 |
ul. Staszica 2, 37-450 Stalowa Wola |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:00 - 16:30 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
Czwartek, 14:30 - 16:00 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
Piątek, 14:30 - 16:00 |
Sportowa 24, 39-200 Dębica |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 15:45 - 17:15 |
Żmudzka12, 85-028 Bydgoszcz |
Środa, 15:45 - 17:15 |
Żmudzka12, 85-028 Bydgoszcz |
Sobota, 09:00 - 10:30 |
Gdańska163, 85-028 Bydgoszcz |
| Więcej |
| Konsultacje KOLA |
Wtorek, 17:00 - 18:30 |
Rakowiska ul. Budziszewska 41F, 21-500 Biała Podlaska |
Czwartek, 17:00 - 18:30 |
Rakowiska ul. Budziszewska 41F, 21-500 Biała Podlaska |
| Więcej |
| Trening lekkoatletyczny |
Wtorek, 12:45 - 14:15 |
ul.Szkolna 1, 16-140 Korycin |
Środa, 12:45 - 14:15 |
ul.Szkolna 1, 16-140 Korycin |
| Więcej |